KURUMSAL

Hakkımızda

Şirketimizin başarı serüvenine ilk, firmamızın kurucusu Yasin Genç'in 1991-1998 yılları arasında perdecilik alanında yaptığı çalışmalar yön vermiştir. Uzun yıllar perdecilik sektöründe tecrübe sahibi olan Yasin Genç, 1998 yılında Ankara'da kendi mağazasını açarak sektöre girişini yapmıştır. Daha sonra Marmaris'te ve son olarak da Kıbrıs'da Perdecilik alanında başarısıyla ünlenen bir firma olarak duyulmaya başlamıştır. Bir yandan sektöründeki çalışmalarıyla büyürken diğer yandan döşemelik kumaş alanında da devreye girmiş olup bu sektörde de kaliteli işlere imzasını atmıştır.Şu anda Kıbrıs'da yılların vermiş olduğu deneyim ve kaliteli personel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Pera Perde olarak ev, ofis, otel ve işyeri perdesinin yanı sıra verdiği hizmet alanında döşemelik kumaş işlerinde de siz değerli müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Misyon & Vizyon

Siz Müşterilerimiz için;
Pera Perde Sistemleri olarak 1998 yılından beri kaliteli hizmet vermekteyiz. Müessemiz olarak kendimizi araştırma ve geliştirme çalışmaları ile yenileyerek ve ürün portföyümüzü geliştirerek faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Ev, ofis ve işyeri vb. mekanlarınızın dekorasyon ihtiyaçlarına karşılık vermek sizlerin memnuniyetine layık olmak arzusu ve azmi içerisinde çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.
Uygulamasını yaptığımız her ürün satış sonrası destek ve bakım ekibimizle yanınızda ve hizmetinizdeyiz.

Test

Form Gönderimi

Tamam