Kıbrıs Perde Hizmeti

Çalışan personelimiz, teknik ekibimizle, güler yüzlü ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla yıllardır perde sektöründe adımızdan söz ettirmekteyiz. Lider konumda yer alan Pera Perde olarak, bunun yanı sıra Kıbrıs ve tüm ilçelerinde Perde hizmeti sunarak ağını genişletmektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen firma anlayışımız en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Uzman ekibimiz sayesinde perde yaptırmak istediğiniz alanın ölçüsünü alarak, Pera Perde olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Perde modasında en yeni çıkan modeller, mağazamız bünyesinde bulunmaktadır. İstenilen perde modeli, uygulanacak alanın ölçülerine göre en uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. En yeni perde modelleri arasında; stor perde, zebra perde, dikey perde, jaluzi perde, stor perde, projeksiyon perdesi, uzaktan kumandalı perde, ip ve tül perde modelleri talep görmektedir. Pera Perde olarak Kıbrıs ve tüm ilçelerinde perde hizmeti sağlayarak, özel perde tasarımları yapmaktadır.

Zebra Perde Kıbrıs, Stor Perde Kıbrıs, Katlamalı Perde Kıbrıs, Rustik Kıbrıs, Motorlu Sahne Perdeleri, Kıbrıs Model Perde, Kıbrıs Dikey Perde, Kıbrıs Jaluzi Perde, Kıbrıs Fon Perde, Kıbrıs Balon Perde, Kıbrıs İp Perde, Kuruvaze Perde, Tül Perde, Perde Aksesuarları, Korniş, Yastık, Yatak Örtüsü, Döşemelik Kumaşlar,  ofis perdeleri, işyeri perdeleri, ev perdeleri, otel perdeleri, otel toplu perde siparişi, uygun otel perdeleri, otel teksitili kıbrıs, kıbrıs otel tekstil ürünleri, otel tekstil hizmeti gazimagusa perde, perde gazimagusa, perde girne güzelyurt perdeci, perde güzelyurt, perde lefkoşa, lefkoşa perdeci, kıbrıs alsancak perde, perdeci alsancak kıbrıs, perde lapta, karşıyaka perde, perdeci karşıyaka, perdeci ozanköy, perde çatalköy, perde karaoglanoğlu, perdeci zeytinlik kıbrıs, cyprus curtain, curtain cyprus, cyprus perde sistemleri, 

 

Kıbrıs' da Perde Sektörü üzerine hizmet vermekte olan firmamızın yapmış olduğu modeller;

Zebra Perde Kıbrıs
Stor Perde Kıbrıs
Katlamalı Perde Kıbrıs

Rustik Kıbrıs
Motorlu Sahne Perdeleri Kıbrıs
Model Perde Kıbrıs
Dikey Perde Kıbrıs
Jaluzi Perde Kıbrıs
Fon Perde Kıbrıs
Balon Perde Kıbrıs
İp Perde
Kuruvaze Perde
Tül Perde
Aksesuarlar
Korniş
Yastık
Yatak Örtüsü
Döşemelik Kumaşlar
Test

Form Gönderimi

Tamam